سومین دوره مسابقات قهرمانی تانگ سودو کشور در مورخ 1395/02/02 در استان هرمزگان شهر بندرعباس با حضور 151 شرکت کننده در قالب تیم های هرمزگان (الف وب وج)، اصفهان ، زنجان، چهارمحال بختیاری، تهران بزرگ، بستک ، کرمان (سیرجان)، خراسان رضوی، گیلان و خوزستان و جزیره قشم به رقابت پرداختند که در پایان در بخش مبارزه تیم استان هرمزگان مقام - تیم چهارمحال و بختیاری مقام دوم و تیم استان زنجان مقام سوم را کسب نمود. اسامی قهرمانان به شرح ذیل اعلام می گردد.


وزن 35- نوجوانان : 1- امیرحسین عالیپور 2- محمدرضا سالاری 3-شاهرخ پایدار

وزن 40- نوجوانان : 1- محمدامین شیخی 2- علیرضا ذاکری 3- محمدحسین احمدی

وزن 45- نوجوانان : 1- علی زارعی حاجی آبادی 2- امیرحسین فرض الله 3- امید بهرامی

وزن 50- نوجوانان : 1- علی نصیری 2- محمد علی طالبی زاده 3- معین احمدی

وزن 55- نوجوانان : 1- محمد محمودی 2- محمدعلی اکبری 3- محمد مهدی نجم ابادی

وزن 60- نوجوانان : 1- بهنام فتحی 2- حمیدرضا حجازی زاده 3- علی صادقی

وزن 70- نوجوانان : 1- سید مهدی اسدی 2- متین حسینی 3- فواد پاسلاری

وزن 50- جوانان : 1- سید سپهر صولت 2- علی رشیدی 3- کیوان اسفندیاری

وزن 60- جوانان : 1- پپوریا نیکونام 2- سلام ساری 3- علی غفاری

وزن 75- جوانان : 1- بهزاد صالحی فرد 2- سید شاهین موسوی 3- علیرضا پویا مهر

وزن 50- بزرگسالان : 1- علی رنجبران 2- امیر حسین حسین نژاد 3- زبیر آهنج

وزن 55- بزرگسالان : لقمان احمدی 2- محمد رهدار  3- رسول باباخانی

وزن 60- بزرگسالان : 1- محمد احمدی 2- محمدرضا آتشکار 3- معین رشکن

وزن 65- بزرگسالان : 1- محمدرضا رمضان نیا  2- رشید لیموچی  3- محمدعلی قلعه خانی

وزن 75- بزرگسالان : 1- محمدرضا خدامی  2- احمد فرکیش  3- فرشاد فرهناک

وزن 70- بزرگسالان : 1- مهدی فریدون پور  2- امیرحسین مظفرپور  3- امیر حسین آقایی نسب

وزن 80- بزرگسالان : 1- حسین هنریان  2- محسن ترمه باف شیرازی  3- سعید پویا فر

وزن 80+ بزرگسالان : 1- رضا ایمانی  2- صادق میرزابیگی  3- پویا علی نژاد

* در بخش دفاع شخصی نوجوانان سه تیم از استان هرمزگان مقام اول تا سوم را کسب نمودند.

* در بخش دفاع شخصی جوانان تیم هرمزگان الف مقام اول - سیرجان مقام دوم و هرمزگان ج مقام سوم

* در بخش دفاع شخضس بزرگسالان تیم شفا کفش ایران مقام اول تیم خوزشتان دوم و هرمزگان الف سوم

* در بخش سلاح های سرد (چوب) نونهالان : 1- یاسر فتحی 2-ابوالفضل نصیری 3- امین حسن روح الامینی

* در بخش سلاح های سرد (چوب) نوجوانان :1- محمدرضا سالاری 2- امید بهرامی 3- محمدحسین احدی

*در بخش سلاح های سرد (نانچاکو) نوجوانان :1- سبحان برخورداری 2- محمدهادی دهقان پور 3-علی محمد رفیعی

*در بخش سلاح های سرد (چوب) جوانان : 1- محمد اکبری  2- سید شاهین موسوی 3- سید سپهر صولت

*در بخش سلاح های سرد (شمشیر) بزرگسالان : 1- سید محمد حسینی 2- هومن ترابی  3- سید میعاد بحرانی

* در بخش سلاح های سرد (بادبزن) بزرگسالان : 1- بابک فاتح  2- محسن ترمه باف شیرازی 3-محسن بینائیان

*در بخش سلاح های سرد (نانچاکو) بزرگسالان: 1- باقر تک تاز  2- محمدرضا آتشکار  3- عرفان زمانی

* در بخش فرم (هیانگ) در رده نونهالان : 1 - یاسر فتحی  2- ابوالفضل نصیری  3- محمدرضا سالاری

* در بخش فرم (هیانگ) در رده نوجوانان : 1- محمد امین شیخی  2- بهنام فتحی  3- شاهرخ پایدار

* در بخش فرم (هیانگ) در رده جوانان : 1- پوریا نیکونام  2- سهیل صفری  3- سید سپهر صولت

* در بخش فرم (هیانگ) در رده بزرگسالان : 1- هادی مرحج غانمی  2- محمد خسروی  3- محمدرضا رمضان نیا

* در بخش تیمی فرم : 1- شیما کفش ایران   2- هرمزگان ج  3- جزیره قشم

در پایان کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به استان گیلان به سرپرستی استاد پویا علی نژاد رسید . جا دارد از زحمات اساتید محمد گلستانی مسئول کمیته فنی تانگ سودو ج.ا .ایران و دیگر نمایندگان عزیز که از سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور داشتند صمیمانه تشکر و قدرانی گردد.